Yükleniyor...Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında kurulan Medtim Grup, kuruluşundan itibaren ortopedi ve yara bakımı alanlarında hizmet vermektedir.

Firmamız, odaklı led ışığı yeniliği ile operasyon bölgelerinin daha kolay gözlemlenmesini sağlayan yara yıkama cihazı üretimi alanında, dünyada ve Türkiye’de ilk olma özelliği göstermektedir. Yara bakım alanında kullanılan LedLavage ve Woundex ürünlerine ek olarak veteriner kliniklerinde kullanılan cerrahi implantlar da firmamızın geniş ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Hammadde tedariğinden ürün montajına, paketlemeden sterilizasyon ve dağıtım sürecine kadar üretim sürecine ait her üretim aşama titizlikle izlenmekte ve kaliteden ödün verilmemektedir. Bu kapsamda Medtim Grup; yüksek kalite anlayışını, ISO 9001:2008 ve ISO 13485:2003 kalite yönetim sistemi sertifikalarıyla desteklemiş olup, firma çatısı altındaki tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

Vizyonumuz

Sağlık sektöründeki ar-ge ve ür-ge çalışmalarımızla ithalatı ihracata dönüştürerek, pazarda güvenilir ve lider bir marka olmak.

Misyonumuz

Ülkemiz sağlık sektörü ve medikal sanayi alanında yerli üretimi artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, dışa bağımlılığı azaltmak, gelişmeye ve yeniliklere açık şirket yapımız sayesinde hep daha iyiye ulaşmak ve azami müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kalite Politikamız

Sağlık sektöründe, yasal mevzuatlar doğrultusunda, kalitemizden ödün vermeden, üretimimizi en yeni teknolojiyle destekleyerek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, kalitede öncü ve lider olmak.